Masážní studio Shiva – tantra masáže

Poddejte se rozkoši při intimní tantrické masáži v Brně

Zapomeňte na čas a nechte se hýčkat při relaxační, tantrické masáži, při které prožijete jedinečný pocit dokonalého uvolnění, dlouhého vzrušení a to vše za svitu svíček, příjemné, tlumené hudbě, vůni levandulového oleje a v příjemném a čistém prostředí našeho masážního salonu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Štefánikova 840/9
 • Brno - Veveří
 • 602 00
 • mapa

Hodnocení

Více informací

Jsme nové masážní studio v blízkosti centra Brna směrem na Královo pole. Zahrneme Vás rozkoší a smyslnými doteky, při kterých zapomenete na starosti všedního dne a přenesete se do kouzelného světa smyslnosti. Tantrická masáž je určena pro muže i ženy, kteří chtějí rozvinout svou sexuální energii, najít nový rozměr sexuality a plně se otevřít pocitu souznění. Masáž začíná tantrickým uvítáním, navozením příjemné nálady, popitím šálku lahodného čaje a krátkým popovídáním. Před započetím masáže se klient i masírující osprchují. Následuje masáž celého těla. Její součástí je intimní masáž penisu (lingamu) nebo masáž vaginy (joni) s možným vyvrcholením. Intenzita masáže se stupňuje stejně jako Vaše vzrušující pocity. Při tantrické masáži je klient/klientka nahý/á.

Objevte s námi dosud nepoznané

Zažijte pocit absolutního smíření, klidu a relaxace. To vše vám dodá kouzlo tantra masáže v našem salonu. Za tónů relaxační hudby, svitu svíček, obklopeni vůní levandulového oleje u nás prožijete vzrušení, které vám jiné než intimní masáže nemohou poskytnout.

Naše studio orientující se na tantra masáže najdete v centru Brna, směrem na Královo pole. Čisté a útulné prostředí vás nenechá ani na chvilku na pochybách, zda jste u nás správně.

Intimní masáže pro muže i ženy

Intimní masáže jsou určeny pro všechny muže a ženy, kteří si přejí objevit novou dimenzi sexuální rozkoše. Naším cílem je váš maximálně příjemný pocit. Neméně důležité je navození atmosféry vzájemné důvěry a diskrétnosti. Právě proto si s klienty při každé návštěvě nejprve povídáme nad šálkem čaje a teprve poté přistoupíme k masáži. Vše probíhá v naprosté čistotě. Před započetím masáže se klient i masér osprchují.

Intuice, rozkoš, důvěra

Masáž se vždy řídí momentálním naladěním klienta, jeho potřebami a přáními. Součástí tantra masáže je i masáž lingamu (penisu) či joni (vagíny), s možným vyvrcholením. Celý průběh masáže stojí na intuitivním vnímání dávajícího a rozkoši přijímajícího. Na tantrickou masáž můžete přijít i v páru a společně s námi okořenit váš milostný život. Na vaši návštěvu se těší masérky i maséři z našeho týmu!

Otevírací doba

 • Po 10:0020:00
 • Út 10:0020:00
 • St 10:0020:00
 • Čt 10:0020:00
 • 10:0020:00
 • Máme právě otevřeno

 • V sobotu dle dohody!

Nabídka služeb

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce